Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Rrezikon eskortën e Edi Ramës, i hiqet leja e drejtimit dhe gjobitet

Rrezikon eskortën e Edi Ramës, i hiqet leja e drejtimit dhe gjobitet

0 Komentet 🕔19.09.2014 - 13:22

Një automjet ka rrezikuar të aksidentojë eskortën e Kreut të qeverisë, Edi Rama në afërsi të Stacionit të Trenit.

Burimet bëjnë më dije se ngjarja është shënuar në orën 01:12 të mesnatës kur Rama është nisur për në qytetin e Durrësit.

Automjeti, që rrezikoi aksidentin ishte i tipit “Benz”, ngjyrë gri me targa AA747 IT dhe është ndaluar në afërsi të Zogut të Zi.

Derjtuesit të automjetit me iniciale M.C i është marrë leja e ndërtimit, po ashtu ka marrë gjobë edhe pse ka rezultuar të mos kishte konsumuar alkool.

/Objektiv.al

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 18, 2018
Chance of a Thunderstorm
29°/18°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 19, 2018
Chance of a Thunderstorm
32°/18°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 20, 2018
Chance of a Thunderstorm
32°/19°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 18, 2018
Thunderstorm
26°/16°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CEST on June 19, 2018
Chance of Shiu!
22°/16°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 20, 2018
Chance of a Thunderstorm
27°/16°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CEST on June 18, 2018
Chance of Shiu!
27°/16°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 19, 2018
Chance of a Thunderstorm
28°/15°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CEST on June 20, 2018
Pjesërisht vranët
30°/16°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr