Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Ronaldo luajti dhe fitoi

Ronaldo luajti dhe fitoi

0 Komentet 🕔11.06.2014 - 10:26

Kristiano Ronaldo ka luajtur pak më shumë se një orë kundër Irlandës në fitoren e Portugalisë.

Në kushte të  mira fizike, Kristiano Ronaldo ka marrë pjesë në fitoren e Portugalisë të martën në ndeshjen e fundit përgatitore përpara Botërorit që Portugalia luajti dhe fitoi kundër Irlandës (5-1).

Me një kofshë dhe gju në  gjendje optimale , portugezi nuk kishte luajtur dy ndeshjet  e para të përzgjedhjes me kombëtaren Lusitane. Këtë here Ronaldo ka luajtur  për 67 minuta dhe nuk duket të jetë  shqetësuar në lëvizjet e tij. Nëse nuk shënoi, Ballon d’Or ka gjetur shtyllën me një gjuajtje të lirë nga 30 metra.

Golat e ekipit të tij u shënuan  nga Almeida, i cili i vetëm tundi dy herë rrjetën (2 dhe 37), Keogh i cili shënoi kundër ekipit të tij (20), Vierinha në të (77)dhe Coentrao (83).

Portugalia  Kupën  e Botës  e fillon të hënën kundër Gjermanisë.Gjithashtu në grupin G, Lusitanet  gjithashtu do të perballen me Gana dhe Shtetet e Bashkuara.

/Ermand Vrapi/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E enjte E premte
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Shiu!
9°/3°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Pjesërisht vranët
13°/4°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Chance of Shiu!
11°/0°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Bore!
0°/-3°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Bore! Showers
0°/-4°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Bore! Showers
-3°/-6°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Shiu!
7°/1°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Bore!
4°/-3°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Bore!
-1°/-7°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214