Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Ronaldinho vetëm 6 euro në llogarinë bankare

Ronaldinho vetëm 6 euro në llogarinë bankare

0 Komentet 🕔07.11.2018 - 10:47

Ronaldiho pretendohet se nuk është aspak mirë në aspektin financiar. Mediat në Brazil madje shkruajnë se ish fituesi I Topit të Artë ka mbetur pa para, dhe ne prag krize ekonomike.

Gjithnjë duke iu referuar mediave Braziljane te cilat shkruajnë se Ronaldinho ka vetëm 6 euro në llogarinë e tij bankare. Duket se kjo lidhet me disa probleme ligjore të Ronaldinhos dhe vëllait të tij të cilët në 2015 nëpërmjet një anije që kanë në Porto Alegre kanë ndotur mjedisin.ronaldinho-sakte

Ata janë gjobitur për këtë rast por nuk e kanë paguar në 3 vite, atëherë përmbarimi ka ndërhyre për ti bllokuar dhe sekuestruar llogaritë, por janë përplasur me një tjeter befasi, fakti që ylli Brazilian nuk kishte thuajse fare lekë në llogari.

Dyshime ka në lidhje me ketë fakt pasi kohët e fundit ai ka qënë në fushata publicitare në Kinë, Japoni dhe Europë duke menduar se kjo nuk është një jetë e një njeriu që ka vetëm 6 euro në llogari. Së fundmi ai ka lancuar një linje të re këpucesh “R10” dhe sa herë që zbret në fushë me legjendat e Barcelonës fiton 150 mije euro dhe e radhës do të jetë me 17 nëntor në Frankfurt.

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E enjte E premte
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Shiu!
9°/3°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Pjesërisht vranët
13°/4°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Chance of Shiu!
11°/0°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Bore!
0°/-3°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Bore! Showers
0°/-4°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Bore! Showers
-3°/-6°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Shiu!
2°/1°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Bore!
4°/-3°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Bore!
-1°/-7°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214