Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Romantiku, Paul Brockman i ka blerë gruas 55.000 fustane

Romantiku, Paul Brockman i ka blerë gruas 55.000 fustane

0 Komentet 🕔10.09.2013 - 12:42

Paul Brockman i ka befasuar të gjithë duke i bërë  gruas së tij dhurata të pakrahasueshme. Gjatë 56 viteve martesë Margot  ka koleksionuar veshjet më të bukura të të gjithë viteve.

78-vjecari  ka dashur që gruaja e tij të vishte fustane të ndryshme sa herë që shkonin në mbrëmje vallëzimi.  Numri rekord i fustaneve ka arritur në 55.000 mijë.

“Për dashurinë e jetës sime, Margot, blija fustane kudo që shkoja”, është shprehur Paul.

Cifti nga Los Angelosi  ka deklaruar se do ti nxjerrë në shitje të gjitha fustanet sepse mosha e tyre e vjetër ka sjellë probleme shëndetësore dhe kërkon shpenzime të mëdha.

/Armela Ago/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr