Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Robinjo qëndron

Robinjo qëndron

0 Komentet 🕔11.07.2013 - 09:36

Tratativa midis Milanit dhe Santosit për Robinjon kanë përfunduar, sulmuesi do të qëndrojë në Milano, kjo është konfirmuar nga të dy klubet.

Të gjitha palët nuk ishin në gjendje që të binin dakord për shumëen e trasfertës dhe pagën e lojtarit kështuqë ai do të qëndrojë në Itali.

“Santosi raporton se ka dështuar tratativa për të arritur një kontratë me Robinjon. Klubi, lojtari dhe Milani të gjithë tentuan për të gjetur gjuhën e përbashkët për vlerën dhe kushtet që mund të na lejonte transferimin e tij. Edhe pse bëmë oferta nga të gjitha anët ishte e pa mundur që të binim dakord me shifrat” ka komunikuar në një deklaratë klubi brazilian.

Konfirmimi ka ardhur edhe nga zv/presidenti Adriano Galiani i cili ka pranuar se Robinjo do të qëndrojë në Milanelo

“Është e vërtetë Robinjo është  akoma me Milanin. Santosi vendosi që të ndërpres negociatat. Çështja është e mbyllur”. Është shprehur Galiani.

Milani me siguri është tërheur nga gara për Adem Ljalic pasi, Galiani ishte shprehur se pa shitur nuk do blihej.

Brazilianit i mbaron kontrata qershorin e ardhshëm.

/Ariglon Pali/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 22, 2018
Chance of a Thunderstorm
28°/17°
It is forcast to be Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 23, 2018
Thunderstorm
23°/15°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CEST on May 24, 2018
Chance of Shiu!
25°/14°
Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 22, 2018
Chance of a Thunderstorm
24°/13°
It is forcast to be Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 23, 2018
Thunderstorm
24°/13°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 24, 2018
Chance of a Thunderstorm
24°/13°
Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 22, 2018
Chance of a Thunderstorm
27°/13°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 23, 2018
Chance of a Thunderstorm
27°/13°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 24, 2018
Chance of a Thunderstorm
24°/12°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr