Roben nuk largohet nga Bajern Mynih

0

Të gjithë zërat për largimin e Arjen Robenit nga Bajerni i Mynihut janë hedhur poshtë nga drejtori sportiv i klubit gjerman, Matias Samer.

“Arjen Roben mund të flejë i qetë. Ai ka dhe dy vite kontratë me Bajernin, dhe sezonin tjetër do të luajë për ne. Kam dëgjuar shumë histori pa kuptim. Por e vërteta është se Roben nuk largohet nga Mynihu. Bajerni ka fituar një champions prej tij”, ka thënë Samer për mediat gjermane.

/Klajdi Lleshi/

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here