Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Rita Ora dëshiron të bashkëpunoi me reperin Pharrel

Rita Ora dëshiron të bashkëpunoi me reperin Pharrel

0 Komentet 🕔06.09.2013 - 12:25

Ylli i muzikës Rita Ora  do të dëshirontë që të bashëpunonte me reperin e famshëm Pharrel Williams.

Këngëtarja Kosovare  ka qenë një fanse shumë e madhe  e reperit kur ajo ka qenë e vogël.

“E adhuroj Pharrel Williams, kam qenë një fanse e çmendur që kur kam qenë e vogël dhe do të dëshiroja të punoja me të por nuk kam pasur guxim t’i afrohem dhe t’i them për ketë”, shprehet Rita Ora.

Reperi i është përgjigjur Ritës se është gati të punojë me të në të ardhmen dhe është shprehur për Ritën se ajo ëshrë një vajzë e ëmbël e mrekullueshme.

/Adisa Sida/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 22, 2018
Chance of a Thunderstorm
28°/17°
It is forcast to be Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 23, 2018
Thunderstorm
23°/15°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CEST on May 24, 2018
Chance of Shiu!
25°/14°
Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 22, 2018
Chance of a Thunderstorm
24°/13°
It is forcast to be Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 23, 2018
Thunderstorm
24°/13°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 24, 2018
Chance of a Thunderstorm
24°/13°
Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 22, 2018
Chance of a Thunderstorm
27°/13°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 23, 2018
Chance of a Thunderstorm
27°/13°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 24, 2018
Chance of a Thunderstorm
24°/12°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr