Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Rinisin shqyrtimet për vrasjen e Lady Dianës

Rinisin shqyrtimet për vrasjen e Lady Dianës

0 Komentet 🕔18.08.2013 - 10:23

Policia britanike ka nisur shqyrtimin e informatave të reja që ka marrë lidhur me vdekjen e Princeshës Diana dhe shoqëruesit të saj, si pasojë e hipotezave të forta se mund të jenë vrarë.

Princeshë Lady Diana dhe partneri i saj Dodi al-Fayed humbën jetën në një aksident rrugor në vitin 1997 në Paris.

Në vitin 2008, një juri britanike konkludoi se Princesha e Uellsit, Diana dhe Dodi al-Fayed ishin vrarë për shkak të detajeve jo të zakonta  të gjetura në ato kohë si: shpejtësia e madhe e makinës, shoferi i dehur dhe ndjekjes së fotografëve që u shkonin prapa.

Megjithatë, është theksuar se rihapja e hetimeve për vdekjen e Princeshës Diana dhe Dodi al-Frayed nuk do të bëhet.

 

/Elona Tereziu/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Shiu!
14°/6°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
11°/2°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Bore!
-1°/-3°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Clear
0°/-7°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-2°/-5°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Chance of Shiu!
5°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Bore!
-1°/-7°
It is forcast to be Ice Pellets at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Ice Pellets
1°/-3°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214