Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Rikthehet magjia e Champions League

Rikthehet magjia e Champions League

0 Komentet 🕔17.02.2015 - 09:38

Emocionet e Ligës së Kampionëve rikthehen sonte për të gjithë futbolldashësit, ku 16 ekipet më të mira të Evropës do të kërkojnë të shkojnë deri në fund të kompeticionit më të rëndësishëm për klube.

Sonte luhen dy takimet e para, PSG-Çelsi dhe Shakhtar Donetsk-Bajerni i Mynihut. Të mërkurën do të përballen Basel-Porto dhe Shalke 04-Reali i Madridit. Ndërkohë javën tjetër do të luhen edhe katër ndeshjete  tjera, ndërsa ndeshjet e kthimit luhen pas tre javësh.

17 shkurt 2015

PSG – Chelsea

Shakhtar Donetsk – Bayern Munich

 

16 shkurt 2015

Basel – Porto

Schalke 04 – Real Madrid

 

24 shkurt 2015

Juventus – Borussia Dortmund

Manchester City – Barcelona

 

25 shkurt 2015

Arsenal – Monaco

Bayer Leverkusen – Atletico Madrid

 

10 mars 2015

Porto – Bael

Real Madrid – Schalke 04

 

11 mars 2015

Bayern Munich – Shakhtar Donetsk

Chelsea – PSG

 

17 mars 2015

Atletico Madrid – Bayer Leverkusen

Monaco – Arsenal

 

18 mars 2015

Barcelona – Manchester City

Borussia Dortmund – Juventus

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
11°/1°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Overcast
11°/-1°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
-1°/-7°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-3°/-6°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Clear
0°/-8°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
-2°/-11°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
1°/-5°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Bore! Showers
-2°/-6°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214