Rihanna, Bryson Tiller dhe DJ Khaled shkëlqyen me performancën e tyre në Grammy

0

riri-780x439_1517226067-1836406

Të shoqëruar nga një grup valltarësh performuan një nga hitet e albumit “ Grateful” , kengën hit të verës që kaloi “Will Thoughts”.

Teksa kënga filloi, Khaled bëri edhe një nga fjalimet e tij movituese:“Kam punuar gjithë jetën për këtë. Gjithë ajo që kam dashur ishte të kem një mundësi. Ata më thanë se kurrë nuk do të performoja në Grammys. Ata luajtën me veten”, theksoi Khaled.

Ndërsa Rihanna shkëlqeu me performancën e saj falë vokalit se saj dhe veshjen e saj shkëlqyese.

Përgatiti: D.M

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here