Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Rihanna, Bryson Tiller dhe DJ Khaled shkëlqyen me performancën e tyre në Grammy

Rihanna, Bryson Tiller dhe DJ Khaled shkëlqyen me performancën e tyre në Grammy

0 Komentet 🕔29.01.2018 - 14:35

riri-780x439_1517226067-1836406

Të shoqëruar nga një grup valltarësh performuan një nga hitet e albumit “ Grateful” , kengën hit të verës që kaloi “Will Thoughts”.

Teksa kënga filloi, Khaled bëri edhe një nga fjalimet e tij movituese:“Kam punuar gjithë jetën për këtë. Gjithë ajo që kam dashur ishte të kem një mundësi. Ata më thanë se kurrë nuk do të performoja në Grammys. Ata luajtën me veten”, theksoi Khaled.

Ndërsa Rihanna shkëlqeu me performancën e saj falë vokalit se saj dhe veshjen e saj shkëlqyese.

Përgatiti: D.M

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E enjte E premte
It is forcast to be Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 23, 2018
Thunderstorm
25°/16°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 24, 2018
Chance of a Thunderstorm
24°/15°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on May 25, 2018
Clear
29°/16°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 23, 2018
Chance of a Thunderstorm
26°/14°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 24, 2018
Chance of a Thunderstorm
25°/14°
It is forcast to be Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 25, 2018
Thunderstorm
26°/14°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 23, 2018
Chance of a Thunderstorm
27°/13°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 24, 2018
Chance of a Thunderstorm
24°/12°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on May 25, 2018
Clear
27°/13°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr