Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Regjistrimi, ja si humbi jetën një ushtar francez në RAQ (VIDEO)

Regjistrimi, ja si humbi jetën një ushtar francez në RAQ (VIDEO)

0 Komentet 🕔11.12.2013 - 09:52

Një konflikt tepër i rrezikshëmë është duke u zhvilluar në Republikën e Afrikës Qendrore ku anetarë të grupeve etnike dhe besimeve fetare të ndryshme janë duke luftuar me njeri-tjetrin për të marrë në kontroll qeverisjen e vendit. Ndërkohë, në regjistrimin e mëposhtëm dëgjohen ushtarët francezë që ndodhen aktualishte në Bangui me mandate të NATO-s për të siguruar paqen. Po ashtu, dëgjohet edhe njëri prej tyre i cili është i plagosur dhe merr frymë thellë. Mësohet se ai u nda nga jeta pak minuta më pas gjatë rrugës për në spital.


/Objektiv.al/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 19, 2019
Shiu!
14°/4°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 20, 2019
Chance of Shiu!
13°/2°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Mostly Cloudy
14°/4°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 19, 2019
Bore!
2°/-1°
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on January 20, 2019
Overcast
3°/-1°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Bore!
1°/-3°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 19, 2019
Pjesërisht vranët
4°/-2°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on January 20, 2019
Mostly Cloudy
4°/-2°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Mostly Cloudy
3°/-2°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214