Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Reali tundon PSG, 40 milionë për Verratin

Reali tundon PSG, 40 milionë për Verratin

0 Komentet 🕔08.07.2014 - 10:58

Reali i Madridit troket në dyert e Paris Saint Germain për Marco Verratin. Klubi kampion i Europës ka veçuar një investim prej 40 milionë eurosh për mesfushorin italian që i pëlqen aq shumë Carlo Ancelottit.

Kontaktet e para në këtë drejtim janë kryer që në ditët e para të qershorit në një udhëtim të Donato di Campli, agjentit të futbollistit, në kryeqytetin spanjoll.

Me Angel Di Marian që drejtohet për te Paris Sain Germain për rreth 60 milionë euro dhe me tratativat e avancuara për blerjet e James Rodriguez nga Monaco dhe Tony Kroos nga Bajerni i Mynihut, bëhet më i përshtatshëm një rinovim i rëndësishëm në mesin e fushës.

Në Paris deri më tani e kanë konsideruar Verratin të pashitshëm, por ky është një vit i vecantë, pasi efektet e Fair play financiar, por i kushtëzojnë jo pak planet e klubit në pronësi të sheikut Al Thani. Kjo është një fazë delikate, duke qenë se trajneri Laurent Blanc mbetet në ndjekje të Paul Pogba.

/ Dorjan Gjepali /

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E enjte E premte
It is forcast to be Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 23, 2018
Thunderstorm
25°/16°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 24, 2018
Chance of a Thunderstorm
24°/15°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on May 25, 2018
Clear
29°/16°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 23, 2018
Chance of a Thunderstorm
26°/14°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 24, 2018
Chance of a Thunderstorm
25°/14°
It is forcast to be Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 25, 2018
Thunderstorm
26°/14°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 23, 2018
Chance of a Thunderstorm
27°/13°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 24, 2018
Chance of a Thunderstorm
24°/12°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on May 25, 2018
Clear
27°/13°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr