Reagon Demi Lovato pas akuzave te Bebe Rexha ne instagram ndaj stilisteve

0

 

demi lovato

Disa ditë më parë me anë të një postimi në rrjetin social instagram, këngetarja e njohur Bebe Rexha hodhi akuza të rënda ndaj stilistëve.

E shokuar nga pergjigjia e tyre që kishin refuzuar të vishnin atë ne ndarjen e ccmimeve “Grammy” ajo shprehet e indinjuar që kjo shkon pertej preferencave ndaj muzikës që ajo bën apo stilit të saj pasi arsyeja e mospranimit ishin format e saj trupore.

Ajo e ka cilësuar këtë si dekurajim i femrave për të dashur veten dhe ka mbyllur statusin e saj duke thënë qe pavaresisht cdo mase duhet të ndihemi të bukura. Nuk ka vonuar reagimi i Demi Lovatos përmes Tëitter, e cila  ka shprehur dakortësinë e asaj qe Bebe thotë dhe madje e ka vlerësuar për faktin që ka zgjedhur te ngrejë zërin kundrejt këtij fenomeni shqetësues me të cilat femrat e kësaj epoke hasin dita-ditës. “Të dua ty që fole dhe përdore zërin tënd”, – ka shkruar Demi, reagim i cili nuk ishte i pari për të ndaj forcës së femrës.

Me poshtë do të gjeni reagimin e plotë te kengëtares:

J. Velia

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here