Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Rasmusen vizitë në Kosovë

Rasmusen vizitë në Kosovë

0 Komentet 🕔03.07.2013 - 08:45

Kosova do të mirpresë sot sekretarin e Përgjithshëm të NATO-s, Anders Fogh Rasmusen.

Gjatë vizitës së tij në Kosovë ai do të takohet me komandantin e KFOR-it, gjeneralmajorin Volker Halbauer dhe me përfaqësuesit kryesorë ndërkombëtarë në Kosovë, thuhet në njoftimin nga selia e KF0R-it.

Rasmusen do të takohet gjithashu edhe me kryeministrin Hashim Thaçi, ministrin e FSK Agim Çeku dhe me ministrin për Kthim dhe Komunitete, Dalibor Jevtiq.

 /Sonila Qazimi/

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr