Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Rama publikon projektin e Terminalit Lindor të Tiranës

Rama publikon projektin e Terminalit Lindor të Tiranës

0 Komentet 🕔24.01.2018 - 14:56

 

 

terminali-lindor

Kryeministri Rama njëpërmjet rrjetit social Facebook  ka publikuar projektin e një terminali autobusësh I cili pritet të përfundoj brenda  vitit2019.

Terminali do të ndërtohet në Farkë, I quajtur Terminali Lindor i Tiranës.

Stacioni modern do të përfshijë linja ndërurbane dhe ndërkombëtare

Sikurse është folur më herët nga kryetari I bashkisë Tiranë Erjon Veliaj, terminali do të jetë stacion qëndrimi dhe nisje për autobusët që udhëtojnë në juglindjes së vendit dhe shteteve me të njëjtin pozicion gjeografik, Greqisë apo Maqedonisë.

Bashkia e Tiranës e ka menduar këtë terminal si një mënyrë për të disiplinuar trafikun në kryeqytet.

Përgatiti: E.B

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
11°/1°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Overcast
11°/-1°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
-1°/-7°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-3°/-6°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Clear
0°/-8°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
-2°/-11°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
1°/-5°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Bore! Showers
-2°/-6°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214