Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Rama-Enrico Letta takim ne Itali

Rama-Enrico Letta takim ne Itali

0 Komentet 🕔18.07.2013 - 07:51

Pas takimit me Tony Blair ne Londër ditën e djeshme, kryeministri i ardhshëm i vendit z.Rama sot niset drejt Italisë.

Gjatë ditës së sotme kryesocialisti do jetë në Romë ku do të zhvillojë takime me Kryeministrin e Italisë Enrico Letta dhe Ministrin e Jashtëm Emma Bonino.

Gjatë këtyre takimeve pritet të diskutohet rreth marëdhënies midis dy vendeve dhe për pprogramin e ardhshëm të qeverisë.

/Shkëndije Curri/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E enjte E premte
It is forcast to be Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 23, 2018
Thunderstorm
25°/16°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 24, 2018
Chance of a Thunderstorm
24°/15°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on May 25, 2018
Clear
29°/16°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 23, 2018
Chance of a Thunderstorm
26°/14°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 24, 2018
Chance of a Thunderstorm
25°/14°
It is forcast to be Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 25, 2018
Thunderstorm
26°/14°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 23, 2018
Chance of a Thunderstorm
27°/13°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 24, 2018
Chance of a Thunderstorm
24°/12°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on May 25, 2018
Clear
27°/13°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr