Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Rama: Do të mbrojmë çdo votë

Rama: Do të mbrojmë çdo votë

0 Komentet 🕔24.06.2013 - 13:07

Ndërkohë që në të gjithë vendin po vijon numërimi i votave, koalicioni i majtë shprehet optimist për një fitore të thellë.

“Thirrja ime për çdo deputet, cdo drejtues e koordinator, numërues të PS dhe aleancën për shqipërinë evropiane, asnjë votë, asnjë votë, nuk duhet të cenohet, duhet të numërojmë cdo votë të respekt të cdo shqiptari, të sigurojmë se cdo votë që zgjedhësit kanë çuar në kutinë e votimit të numërohet dhe të shkojë në atë adresë ku e kanë dërguar, të mbrojmë cdo votë të cdo subjekti zgjedhor të koalicionit tonë”, u shpreh në një deklaratë për shtyp kreu i opozitës, Edi Rama.

/Enkeleda Cami/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr