Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Rajoy llogari para parlamentit për korrupsion

Rajoy llogari para parlamentit për korrupsion

0 Komentet 🕔01.08.2013 - 12:00

Kryeministri spanjoll, Mariano Rajoy ka dalë sot para parlamentit për të folur për mbi skandalin e shumë përfolur korruptiv që është përfshirë dhe është për folur gjërë nëpër media.

Muajin e kaluar, më 10 korrik gazeta më e madhe e vendit “El Mundo”  publikoi informacione, ku tregohej se kreu i ekzekutivit ishte i përfshirë në afera korruptive.

Gazeta bëri publike një sërë dokumentesh origjinalë ku tregojnë se ai ka pranuar fonde te paligjshme për partinë e tij, Partia e Popullit, në kohë që kjo partia nuk drejtonte vendin.

Rajoy në deklaratën për media tha se këto dokumente kanë prishur imazhin e vendit dhe se ai do të sqarojë të gjithë qytetarët spanjoll në lidhej me këtë skandal.

/Sonila Qazimi/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 11, 2018
Pjesërisht vranët
12°/-1°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 12, 2018
Clear
11°/1°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Chance of Shiu!
11°/4°
Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 11, 2018
Pjesërisht vranët
4°/-3°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 12, 2018
Pjesërisht vranët
5°/-5°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Mostly Cloudy
2°/-3°
Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 11, 2018
Pjesërisht vranët
2°/-8°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 12, 2018
Clear
3°/-8°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Pjesërisht vranët
1°/-5°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214