Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Raiola: Balotelin tek Milani se do asnjë

Raiola: Balotelin tek Milani se do asnjë

0 Komentet 🕔02.07.2014 - 08:55

Mino Raiola bën të ditur se Mario Baloteli do të largohet nga skuadra e Milanit, pasi aty nuk e dëshiron askush më.

“Është normale që Baloteli të luajë në një skuadër ku të gjithë ta duan dhe ta mbështesin. Ai është një lojtar që kërkon dashuri nga të gjithë. Nëse Milani do ta largojë duhet thjesht të më telefonojë dhe unë do të jem gati për të gjetur skuadrën e tij të re”, thekson Raiola, duke shtuar se Berluskoni ka të drejtë kur thotë se Baloteli nuk është i pashitshëm.

“Në fakt vetë Milani mund ta largojë Balotelin sepse ai ka një kontratë me këtë skuadër dhe do të kërkojë ta respektojë atë. Në të kundërt, skuadra dhe drejtuesit duhet të më thonë mua dhe do të marr masa për të ardhmen e lojtarit”, ka thënë Raiola.

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se me rezultatet e fundit Kombëtarja jonë e futbollit do të kualifikohet në Euro 2016?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E diel E hënë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 18, 2017
Pjesërisht vranët
18°/7°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on November 19, 2017
Mostly Cloudy
16°/5°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on November 20, 2017
Clear
13°/0°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on November 18, 2017
Chance of Shiu!
6°/-1°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on November 19, 2017
Mostly Cloudy
8°/-3°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on November 20, 2017
Clear
10°/0°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on November 18, 2017
Shiu!
11°/5°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on November 19, 2017
Mostly Cloudy
9°/1°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 20, 2017
Pjesërisht vranët
7°/-5°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr