Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Rainshader, një çadër më rezituese dhe më e besueshme

Rainshader, një çadër më rezituese dhe më e besueshme

0 Komentet 🕔12.06.2013 - 10:23

Sa çadra blini zakonisht gjatë stinës së dimërit? -Pëdorimi i çadrave dhe patja e tyre në çdo moment dhe në çdo vend rradhë herë e vërejmë te njerëzit. Njërëzit janë mërzitur nga momentet që shiu i gjen të pagatshëm. Çadrat janë shumë të bezdisshme dhe marrin shumë vend dhe nuk janë rezistente ndaj erës. Ankesa ishin nga më të shumtat, por tani më modeli i ri i çadrës së shiut, i quajtur “Rainshader” (çadra helmetë), duket se do t’u japë fund mundimeve dhe do t’i ktheje besimin në përdorimin e çadrave.

Për krijimin e çadrave helmetë jemi bazuar në Britaninë e Madhe, pra në helmetën tradicionale të motorit. Këto Çadra janë bërë në 6 ngjyra të ndryshme si: të bardhë, të zezë, të kuqe, të blu, të gjelbër dhe të verdhë. Rainshader ose ndryshe çadra helmetë është ideale dhe rezistuese kundrejt erërave me fuqi 7 deri në 40 milje në orë., shirave të vrullshëm dhe diellit të fortë.

Gjithashtu një veçanti tjetër është se kompania që krijon çadrat helmetë është e gatshme t’i ofrojë klientëve këto çadra me logon e ndërrmarjes apo kompanisë së tyre.

/Altin Tufa/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr