Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Rainshader, një çadër më rezituese dhe më e besueshme

Rainshader, një çadër më rezituese dhe më e besueshme

0 Komentet 🕔12.06.2013 - 10:23

Sa çadra blini zakonisht gjatë stinës së dimërit? -Pëdorimi i çadrave dhe patja e tyre në çdo moment dhe në çdo vend rradhë herë e vërejmë te njerëzit. Njërëzit janë mërzitur nga momentet që shiu i gjen të pagatshëm. Çadrat janë shumë të bezdisshme dhe marrin shumë vend dhe nuk janë rezistente ndaj erës. Ankesa ishin nga më të shumtat, por tani më modeli i ri i çadrës së shiut, i quajtur “Rainshader” (çadra helmetë), duket se do t’u japë fund mundimeve dhe do t’i ktheje besimin në përdorimin e çadrave.

Për krijimin e çadrave helmetë jemi bazuar në Britaninë e Madhe, pra në helmetën tradicionale të motorit. Këto Çadra janë bërë në 6 ngjyra të ndryshme si: të bardhë, të zezë, të kuqe, të blu, të gjelbër dhe të verdhë. Rainshader ose ndryshe çadra helmetë është ideale dhe rezistuese kundrejt erërave me fuqi 7 deri në 40 milje në orë., shirave të vrullshëm dhe diellit të fortë.

Gjithashtu një veçanti tjetër është se kompania që krijon çadrat helmetë është e gatshme t’i ofrojë klientëve këto çadra me logon e ndërrmarjes apo kompanisë së tyre.

/Altin Tufa/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Pjesërisht vranët
15°/5°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 22, 2019
Shiu!
13°/6°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Chance of Shiu!
12°/3°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Bore! Showers
1°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 22, 2019
Bore!
1°/-3°
It is forcast to be Ice Pellets at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Ice Pellets
3°/-2°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Overcast
3°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 22, 2019
Bore!
3°/-1°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Chance of Shiu!
4°/-1°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214