Publikohet një foto e rrallë Fishtës, Poradecit, Koliqit dhe Asdrenit në Shkodër

0

Një nga foto e rralla të Lasgush Poradecit,   bëhet publike nga e bija e tij, Marie Poradeci në profilin e saj në facebook.

Bëhet fjalë për vitin 1938 dhe fotoja është bërë në Shkodër, dhe krah Lasgushit janë edhe Gjergj Fishta, Ernest Koligji e Asdreni.

Kjo foto është shkrepur gjatë festimeve në Kinema Kosova.FB_IMG_1540398446932

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here