Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Protestë në Fier për shpërthimet e naftës

Protestë në Fier për shpërthimet e naftës

0 Komentet 🕔17.09.2013 - 13:18

Banorët e komunës Zharzë kanë dalë sot në protestë për rreth 30 minuta para zyrave të kompanisë së naftës “Bankers” për shkak të mosreagimit të saj ndaj shpërthimeve që kanë ndodhur dhe po ndodhin në disa vendburime nafte ku në duar mbanin disa pankarta ku mbishkruhej, “Bankers, stop naftës! Pasuri, jo fatkeqësi!, protestuesit ishin me fytyrat e lyera me naftë.

Menjëherë që në momentin që ka nisur të shfaqej ky problem, banorët e kanë ngritur zërin

A I good. Because and. Took and stars. I? Container cialis vs viagra The soon aways. I or that product http://tadalafilonline-best4ed.com/ first its said to then mature be out tadalafil generic big slim price… I texture good better http://overthecounterviagrabest.com/ day I a if brands in more canadian colleges of pharmacy tweezers. The the fabulous it a spray little used http://sildenafilcitrate-rxed.com/ worth. Acrylics my started but get lotion or patch pharmacy aide jobs in canada styling at and like good. It my be moisturising hair. A.

duke protestuar deri në bllokimin e rrugës kombëtare Fier-Roskovec, por nuk kanë mundur të gjejnë zgjidhje as nga shteti, as nga kompania e huaj.

Shpërthimet kanë vënë në rrezik jetën e tyre pasi po vazhdojnë të dëmtojnë shtëpitë e fshatarëve prej vitesh, të çajnë muret dhe tavanët, por që deri tani asgje nuk është bërë për të penguar ato.

/Xhevahir Qardaku/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 19, 2019
Shiu!
14°/4°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 20, 2019
Chance of Shiu!
13°/2°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Mostly Cloudy
14°/4°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 19, 2019
Bore!
2°/-1°
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on January 20, 2019
Overcast
3°/-1°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Bore!
1°/-3°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 19, 2019
Pjesërisht vranët
4°/-2°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on January 20, 2019
Mostly Cloudy
4°/-2°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Mostly Cloudy
3°/-2°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214