Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Pritë tek dera e shtëpisë, vritet 45 vjeçari

Pritë tek dera e shtëpisë, vritet 45 vjeçari

0 Komentet 🕔03.10.2013 - 07:44

Vrasjet në mes të natës dhe pa autor janë bërë të shpeshta në Shkodër. Viktimë e pritës kësaj radhe ishte Çesk Deliaj. Ngjarja ndodhi rreth orës 02:00 të ditës së sotme.
Policia ka bërë të ditur se persona të paidentifikuar i kanë zënë pritë viktimës dhe e kanë qëlluar me breshëri plumbash, teksa ai po kthehej në banesën e tij.

Familja Deliaj kishte pak vite që ishte transferuar në Shkodër, pasi kishte zbritur nga zonat e thella të Dukagjinit. Fqinjët shprehen se pjesëtarët e familjes Deliaj janë persona të qetë dhe jo problematikë, ndërsa policia po heton intensivisht për zbardhjen e shkaqeve të vrasjes.

/Objektiv.al/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E hënë E martë
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Mostly Cloudy
10°/1°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Mostly Cloudy
11°/-1°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Mostly Cloudy
1°/-8°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-3°/-5°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Pjesërisht vranët
1°/-7°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
Array°/-11°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
1°/-6°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Bore! Showers
-2°/-6°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214