Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Prandelli: Nuk kemi frikë nga Anglia

Prandelli: Nuk kemi frikë nga Anglia

0 Komentet 🕔14.06.2014 - 12:17

Trajneri italian Cesare Prandelli ka siguruar se ekipi i tij është gati për vështirësitë që do të hasin kundër Anglisë. Megjithatë ai ka thënë se nuk ka frikë nga kundërshtari.

“Ne jemi përgatitur për ta fituar këtë ndeshje . Të gjithë e dimë se për të fituar na duhet të luftojmë dhe vuajmë, por ne nuk jemi të frikësuar.  Forca jonë vjen nga fakti se ne luajmë si një ekip “, tha Prandelli.

Trajneri e di se “Të Kaltrit” do të gjejnë një Angli  ndryshe nga hera e fundit që janë përballur këto dy skuadra.

“Është një Angli ndryshe e cila ka evoluar në stilin e lojës së saj. Ka shumë talent në përbërje dhe ambicie për të fituar”, ka përfunduar italiani.

/Ermand Vrapi/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Pjesërisht vranët
14°/4°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 22, 2019
Shiu!
12°/6°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Chance of Shiu!
12°/3°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Bore! Showers
1°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 22, 2019
Bore!
1°/-3°
It is forcast to be Ice Pellets at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Ice Pellets
2°/-2°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Overcast
3°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 22, 2019
Bore!
3°/-1°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Chance of Shiu!
4°/-1°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214