Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Portieri Abrahamsson merr karton të kuq për 44 sekonda

Portieri Abrahamsson merr karton të kuq për 44 sekonda

0 Komentet 🕔30.07.2013 - 09:41

I mjaftoi vetëm një dalje e nxituar dhe ndëshkohet me karton të kuq duke lënë skuadrën në baltë.

Peter Abrahamsson, portieri i skuadrës së Orgryte, skuadër e divizionit të dytë në Kampionatin Suedez, ka dalë jashtë zonës së tij duke dashur të mbyllë aksionin e parë nga skuadra e tij kundërshtare dhe ka larguar topin me dorë por që ishte jashtë zonës së tij.

Gjyqtari nuk e ka falur gardianin e portës së Orgryte dhe e ka ndëshkuar më karton të kuq, duke e dërguar jashtë fushës së lojës vetëm 44 sekonda pas fillimit të lojës.

/Klajdi Lleshi/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E enjte E premte
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on April 25, 2018
Clear
27°/13°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on April 26, 2018
Clear
27°/13°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CEST on April 27, 2018
Pjesërisht vranët
29°/16°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on April 25, 2018
Clear
28°/13°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on April 26, 2018
Clear
27°/11°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CEST on April 27, 2018
Pjesërisht vranët
24°/10°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on April 25, 2018
Clear
29°/12°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on April 26, 2018
Chance of a Thunderstorm
29°/12°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on April 27, 2018
Clear
28°/12°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr