Policia zbulon detaje për viktimën e Babrroit

0

Viktima e gjetur dje në Babrru mbetet ende i paidentifikuar.

Sipas hetimeve të para ka rezultuar se viktima është e seksit mashkull, me një gjatësi rreth 180 cm, me mjekër të gjatë, mosha rreth 50 vjeç. Një detaj i rëndësishëm që burimet hetimore kanë zbuluar është se në parakrahun e majtë viktima ka një tatuazh në formë spirance me një yll.

Policia e Tiranës po punon për identifikimin e viktimës dhe shkaqet e vdekjes.

/Muzafere Dema/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here