Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Policia përplaset me banorët në Kuçovë

Policia përplaset me banorët në Kuçovë

0 Komentet 🕔26.08.2013 - 08:52

Në qytetin e Kuçovës banorët e një ndërtese janë përplasur me policinë private, pasi ata kanë tentuar të lirojnë objektin e banimit ku qëndronin këto familje.

Policia e Kuçovës, me një urdhër  të  dhënë nga  gjykata, kërkon lirimin e godinës me qëllimin kthimin e kësaj godine ish-pronarëve.

20 familjet që jetojnë në këtë godinë e kundërshtojnë vendimin e gjykatës dhe nuk pranojnë të largohen nga banesat e tyre.
/Ariana Saraçi/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr