Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Policia e shtetit përplaset me INU

Policia e shtetit përplaset me INU

0 Komentet 🕔30.08.2013 - 12:40

Policia e shtetit dhe Inspektoriati Ndërtimor Urbanistik në Bashkinë e Tiranës janë përplasur sot për shembjen e një ndërtesë në rrugën’’Misto Mame’’.

Florenc Hoxha, kreu i INU ka deklaruar se objekti është pa leje dhe duhet shembur, por nga ana tjetër policia e shtetit pretendon se ka një urdhër gjykate për mosprishjen e tij, ndaj  dhe e ka marë në mbrojtje.

Ndërkohë që në mbështetje të përmbaruesit ka dalë edhe policia private.

/Elona Tereziu/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E diel E hënë
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on March 17, 2018
Overcast
23°/11°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on March 18, 2018
Chance of Shiu!
17°/11°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on March 19, 2018
Shiu!
13°/8°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on March 17, 2018
Shiu!
9°/0°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on March 18, 2018
Bore! Showers
4°/-3°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on March 19, 2018
Bore! Showers
-2°/-5°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on March 17, 2018
Mostly Cloudy
22°/10°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on March 18, 2018
Shiu!
16°/6°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on March 19, 2018
Chance of Shiu!
13°/3°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr