Policia e Shijakut parandalon një krim

0

Policia e Shijakut ka mundur të ndal që një ngjarje kriminale të kryhet. I arrestuari me iniciale F.B 22 vjeç, u arrestua gjatë kohës që po u konfliktonte me një shofer tjetër.

Organet policore shpjegojnë që ngjarja ka që dje që ka nisur dhe sot deri në momentet që Fatmir Bylyshaj u arrestua.

Policia ka nisur hetimet mbi këtë ngjarje.

/Redjon Shtylla/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here