Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Beder



Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Policia e Shijakut parandalon një krim

Policia e Shijakut parandalon një krim

0 Komentet 🕔19.12.2013 - 14:06

Policia e Shijakut ka mundur të ndal që një ngjarje kriminale të kryhet. I arrestuari me iniciale F.B 22 vjeç, u arrestua gjatë kohës që po u konfliktonte me një shofer tjetër.

Organet policore shpjegojnë që ngjarja ka që dje që ka nisur dhe sot deri në momentet që Fatmir Bylyshaj u arrestua.

Policia ka nisur hetimet mbi këtë ngjarje.

/Redjon Shtylla/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr