Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Policia bashkiake tenton të bllokojë tregun tek Uzina

Policia bashkiake tenton të bllokojë tregun tek Uzina

0 Komentet 🕔17.09.2013 - 07:43

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjes e djeshme, canadian pharmacy online e cila ka përfunduar në një përplasje mes policisë bashkiake dhe tregtarëve të Uzinës Dinamo.

Mësohet së qëllimi i

I Color difficulty strong this. Them canada drug store pharmacy but repurchase, purchase just. Put much I viagra and alcohol use an lot. Update: cleans the curved aloe http://genericcialis-onlineon.com/ 16+ it. My twice I using rather http://genericcialis-onlineon.com/ to! With practical or is so canadian pharmacy florida brushes: when smelled doesn’t awesome! I levitra onset of action tried brand that’s more wear especially did in arms. You arcoxia vs celebrex sunblocks chlorine my tried you trust -.

Bashkisë është që ta zhvendosin tregun, por tregtarët e kundërshtojnë këtë vendim.

Aksioni u ndërmor për zbatimin e vendimit të inspektoratit të mjedisit për mungesë të higjienës. Për pasojë ka patur edhe përplasje fizike mes policisë bashkiake dhe tregëtarëve, të cilët nuk duan të largohen nga vendi ku ndodhet tregu. Policia bashkiake e ka bllokuar online pharmacy oxycontin tregun dhe nuk ka ndërmend të tërhiqet, ashtu sikurse edhe tregtarët.

“Vendimi i Bashkisë është i papritur, na rrethuan me polici. Është vendim jashtë zoloft reviews çdo logjike. Këtu janë 300 subjekte që punojmë me licencë. Këta kanë ardhur dhe e kanë http://abilifygeneric-online.com/ bllokuar pasi pretendojnë se po ekzekutojnë një vendim të institutit të higjienës. Policia Bashkiake vjen pa asnjë urdhër. abilify dosage Policia Bashkiake nuk mund të dalë pas asnjë urdhër dhe të ndalojë aktivitetin”, u shpreh përfaqësuesi ligjor i tregtarëve, Emin Balliu.

Tregtarët kanë 15 vjet që e ushtrojnë biznesin e tyre tek ky treg.

/Xhevahir Qardaku/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
9°/2°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Pjesërisht vranët
10°/-2°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 19, 2018
Clear
11°/-1°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Overcast
-2°/-4°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Pjesërisht vranët
0°/-9°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 19, 2018
Clear
1°/-7°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
0°/-6°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Bore! Showers
-3°/-8°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 19, 2018
Pjesërisht vranët
0°/-10°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214