Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Plagoset një shtetas shqiptaro-italian

Plagoset një shtetas shqiptaro-italian

0 Komentet 🕔16.12.2013 - 18:52

Një shtetas shqiptaro-italian është plagosur me thikë nga një person i paidentifikuar shumë pranë fakultetit të Inxhinierisë së Ndërtimit.

Policia sapo është informuar për plagosjen, është nisur menjëherë drejt vendit të ngjarjes.

Ata janë duke vijuar hetimet për shkaqet e ngjarjes dhe identifikimin e personave të implikuar në të.

Ajo çka bëhet me dije, është se në kërkim është vënë një 20-vjeçar, i cili dyshohet se ka qenë shkaktari i plagosjes së shtetasit Pantuco Kokona.

Momentalisht i plagosuri gjendet në spital dhe është jashtë rrezikut për jetën.

/Sonila Duka/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E enjte E premte
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 20, 2018
Chance of a Thunderstorm
32°/19°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 21, 2018
Chance of a Thunderstorm
31°/19°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 22, 2018
Chance of a Thunderstorm
29°/18°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CEST on June 20, 2018
Pjesërisht vranët
28°/17°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 21, 2018
Chance of a Thunderstorm
31°/18°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CEST on June 22, 2018
Shiu!
20°/8°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CEST on June 20, 2018
Chance of Shiu!
29°/16°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CEST on June 21, 2018
Pjesërisht vranët
31°/16°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 22, 2018
Chance of a Thunderstorm
30°/12°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr