Plagoset një shtetas shqiptaro-italian

0

Një shtetas shqiptaro-italian është plagosur me thikë nga një person i paidentifikuar shumë pranë fakultetit të Inxhinierisë së Ndërtimit.

Policia sapo është informuar për plagosjen, është nisur menjëherë drejt vendit të ngjarjes.

Ata janë duke vijuar hetimet për shkaqet e ngjarjes dhe identifikimin e personave të implikuar në të.

Ajo çka bëhet me dije, është se në kërkim është vënë një 20-vjeçar, i cili dyshohet se ka qenë shkaktari i plagosjes së shtetasit Pantuco Kokona.

Momentalisht i plagosuri gjendet në spital dhe është jashtë rrezikut për jetën.

/Sonila Duka/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here