Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Pike paralajmeron Junajtid: Mos humb kohën për Fabregas

Pike paralajmeron Junajtid: Mos humb kohën për Fabregas

0 Komentet 🕔24.07.2013 - 10:17

 Mbrojtësi i Barcelonës,spanjolliZherard Pike ka insistuar se Mançester Junajtid është duke humbur kohën e vet në ndjekje të mesfushorit, çesk Fabregas.

Kampionët e Premier Ligës do të bëjnë një ofertë prej 41 milionë euro për mesfushorin Katalanas, por Pike është shumë i sigurt se Fabregas nuk do të lëvizë nga “Camp Nou”, sepse ai ka pritur dhe ka punuar shumë për t’iu bashkuar klubit.

“Junajtid është duke humbur kohën e vet, – tha Pike për “The Sun”. – Ai mori një kohë të gjatë për të përmbushur ëndrrën e vet, që të rikthehej në shtëpi ndaj tani nuk do të heqë dorë prej Barcelonës.

Pike shtoi se Katalonja është qyteti ku jeton familja e Fabregas, ndërsa është duke luajtur me miqtë e tij më të afërt. “Fabregas na ka thënë se është i lumtur dhe se nuk ka ndërmend të largohet nga Barcelona,” ka thene Mbrojtësi i Barcelonës.

/Klajdi Lleshi/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E enjte E premte
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Shiu!
9°/3°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Pjesërisht vranët
13°/4°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Chance of Shiu!
11°/0°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Bore!
0°/-3°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Bore! Showers
0°/-4°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Bore! Showers
-3°/-6°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Shiu!
7°/1°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Bore!
4°/-3°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Bore!
-1°/-7°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214