Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Pëson një aksident të dhunshëm, sa e qetë është kjo grua! (VIDEO)

Pëson një aksident të dhunshëm, sa e qetë është kjo grua! (VIDEO)

0 Komentet 🕔11.12.2013 - 09:36

Jeni mësuar me skenat kur një femër në timon, bën aksident dhe pastaj humb komplet kontrollin? Epo kjo nuk është nga ato. Videoja e mëposhtme po bën xhiron e botës në internet jo për shkak të aksidentit por nga ruajtja e qetësisë nga ana e shoferes. Ajo bën një aksident tepër të rrezikshëm, kur përballë kishte një makinë tjetër, megjithatë arrin të ruajë qetësinë pavarësisht përplasjes së dhunshme.
Megjithatë, duket se makina është duke ecur shumë shpejt në një terren me shi dhe rrugë të ngushtë duke qenë shumë e predispozuar për të rrëshkitur.

/Objektiv.al/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 11, 2018
Pjesërisht vranët
12°/-1°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 12, 2018
Clear
11°/1°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Chance of Shiu!
11°/4°
Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 11, 2018
Pjesërisht vranët
4°/-3°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 12, 2018
Pjesërisht vranët
5°/-5°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Mostly Cloudy
2°/-3°
Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 11, 2018
Pjesërisht vranët
2°/-8°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 12, 2018
Clear
3°/-8°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Pjesërisht vranët
1°/-5°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214