Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Peshkopi,plagosen dy vëllezër për konflikte prone

Peshkopi,plagosen dy vëllezër për konflikte prone

0 Komentet 🕔10.09.2013 - 10:43

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në Peshkopi. Dy vëllezër janë plagosur me thikë nga një i tretë. Motivi i plagosjes duket se ka qënë një konflik për pronën.

Sherri ka ndodhur në mes të qytetit , ku në  debatim e sipër  25 vjecari ka plagosur rëndë dy vëllezërit, Agron dhe Shpëtim Kaçani.

Policia ka kapur autorin e krimit i indentifikuar si Çerçiz Bana.

/Adisa Sida/

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr