Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Përmbyset makina në fshatin Sqepur, shpëton drejtuesi i mjetit

Përmbyset makina në fshatin Sqepur, shpëton drejtuesi i mjetit

0 Komentet 🕔24.01.2018 - 15:06

makina_berat

Mesditën e sotme në rrugen nacionale Berat-Fier, në Qafën e Sqepurit aksidentohet 30-vjeçari.

Ai ka shpëtuar për mrekulli teksa mjeti me të cilin po udhëtonte ka dalë nga rruga dhe është përmbysur.

Makina tip ‘Ford’ qe udhetonte me shpejtesi doli nga rruga dhe pasi ka bere dy saltro eshte perplasur ne ane te saj.

Drejtuesi i mjetit Agron Demaj, udhetonte i vetem me mjetin e tij me targa AA 973 HN, banor i fshatit Sqepur, po shkonte per punet e perditshme në momentin qe mjeti doli nga rruga.

Në vendin e ngjarjes mbërritën me pas eksperte te qarkullimit rrugor, qe nisen hetimet e para per te mesuar shkaqet e ketij aksidenti.

Përgatiti:B.Beqiri

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
11°/1°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Overcast
11°/-1°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
-1°/-7°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-3°/-6°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Clear
0°/-8°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
-2°/-11°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
1°/-5°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Bore! Showers
-2°/-6°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214