Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Përmbarimi, policia përleshet me banorët

Përmbarimi, policia përleshet me banorët

0 Komentet 🕔23.04.2013 - 13:53

Tiranë – Tentativa e përmbaruesve për nxjerrjen jashtë një godine të disa familjeve që banonin prej vitesh aty ka degjeneruar në dhunë mes banorëve dhe policisë.

Policia private dhe përmbaruesit janë konfliktuar me anëtarët e 14 familjeve, pasi këta të fundit nuk pranonin të lironin godinën që ndodhet në rrugën “Margarita Tutulani” në zonën e Tiranës së Re.

Policia është detyruar të qëllojë me armë në ajër për të shmangur përplasjen e mëtejshme. Banorët që banojnë prej vitesh në një objekt pranë shkollës “Petro Nini Luarasi” kanë refuzuar të dalin nga godina, pasi sipas tyre personi që pretendon pronësinë ka dokumente të falsifikuara. Po sipas tyre, ai është person me pushtet.

E. T. / Objektiv

 

policia

 

 

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E hënë E martë
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Mostly Cloudy
10°/1°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Mostly Cloudy
11°/-1°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Mostly Cloudy
1°/-8°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-3°/-5°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Pjesërisht vranët
1°/-7°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
Array°/-11°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
1°/-6°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Bore! Showers
-2°/-6°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214