Elbasan, përleshje mes policisë dhe një trafikanti

0

Në mëngjesin e sotëm, në lagjen “Vullnetari” në Elbasan ka ndodhur një përleshje më armë mes policisë dhe një personi të kërkuar për trafikë lëndësh narkotike.

Pas zbulimit të vendodhjes të të kërkuarit, policia ka nisur operacionin për kapjen e tij. Në momentin që policia ka rrethuar godinën ku ndodhej personi i kërkuar, i cili ka qëlluar në drejtim të forcave të rendit.

Nga shkëmbimi i zjarrit nuk ka pasur të plagosur, por personi i kërkuar ka arritur të largohet në drejtim të paditur.

/Enkeleda Cami/

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here