Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Për kë votoi De Biassi dhe Cana?

Për kë votoi De Biassi dhe Cana?

0 Komentet 🕔13.01.2015 - 14:13

Përfundimi i ceremonisë së Topit të Artë, ku fitues u shpall për të dytin vit radhazi Kristiano Ronaldo, zbuloi edhe listat e votave të kapitenëve dhe të kombëtareve.

Në listën e publikuar dolën edhe votat e kapitenit të kombëtares shqiptare Lorik Cana dhe trajnerit Gianni de Biassi.

Kapiteni Cana ka votuar Ronaldon në vendin e parë me 5 pikë, Robbenin në vendin e dytë me 3 pikë, ndërsa Mullerin me një pikë.

Edhe De Biassi votoi Ronaldon në vendin e parë me 5, Lahmin me 3 pikë dhe Robbenin me 1 pikë.

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr