Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Pelegrini, “diktatori” i ri i Sitit

Pelegrini, “diktatori” i ri i Sitit

0 Komentet 🕔20.05.2013 - 08:05

Te gjithë e dinë se njeriu i cili do të zëvendësojë Roberto Mançinin në drejtimin e Mançester Sitit është trajneri aktual i Malagës, Manuel Pelegrini. Lojtarët e Sitit u shprehën të kënaqur me largimin e teknikut italian, pasi, sipas tyre, Mançini ishte arrogant me ta.

Por, duket se me kilianin Pelegrini do ta kenë akoma më keq. Ky ia ka bërë të qartë drejtuesve të Sitit se vepron si diktator dhe se nuk i druhet kësaj gjëje.

“Unë jam një diktator, sepse futbollistët duhet që të më binden dhe të veprojnë ashtu siç u them unë. Nëse do që të jesh një trajner, duhet të tregosh autoritetin tënd”, ka thënë Manuel Pelegrini.

/Klajdi Lleshi/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 20, 2018
Shiu!
13°/6°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 21, 2018
Shiu!
11°/2°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on January 22, 2018
Clear
11°/-2°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 20, 2018
Pjesërisht vranët
7°/-1°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 21, 2018
Chance of Shiu!
6°/-3°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on January 22, 2018
Clear
4°/-3°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 20, 2018
Shiu!
8°/-1°
It is forcast to be Ice Pellets at 7:00 PM CET on January 21, 2018
Ice Pellets
4°/1°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 22, 2018
Pjesërisht vranët
3°/-6°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr