Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

‘Peace Mobile’, një telefon në ndihmë të myslimanëve

‘Peace Mobile’, një telefon në ndihmë të myslimanëve

0 Komentet 🕔04.08.2013 - 11:26

Mijëra arabë e kanë porositur tashmë këtë telefon. Ai quhet ‘‘Peace Mobile’’ dhe synon të lidhë të gjithë myslimanët në bootë.

Peace Mobile, apo Telefoni i Paqes, ofron një sërë aplikacionesh që kanë të bëjnë me jetën e përditshme dhe fenë.

Ai pritet të dale në shitje javën e fundit të muajit Ramazan. Lajmi konfirmohet nga agjencia e lajmeve ‘‘Arab News’’. Ky telefon cellular është një shpikje e Zakir Naik, tashmë i njohur ndërkombëtarisht për pikëpamjet e tij mbi Islamin.

peace-mobile-11

I pajisur me një aparat 5 megapixel dhe me një memorie prej 4GB, ndryshe nga smartphonet e tjerë, ‘Peace Mobile’ mund të ngarkojë video mbi islamin por edhe libra të Zakir Naik.

/Romina Qama/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Shiu!
14°/6°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
11°/1°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Bore! Showers
-1°/-3°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Clear
-1°/-7°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-2°/-5°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Chance of Shiu!
6°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Bore!
-1°/-7°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore!
1°/-4°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214