Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Paul Walker,kandidat në listën”Njeriu i Vitit”

Paul Walker,kandidat në listën”Njeriu i Vitit”

0 Komentet 🕔18.12.2013 - 10:46

Google Zeitgeist” ka bërë të ditur se aktori Paul Walker kryeson listën “Njeriut të Vitit”.

Paul Walker qëndron në krye të tabelës së “Google UK Zeitgeist”, pasi është personi më i votuar nëpërmjet internetit gjatë vitit 2013. Ylli i filmit “Fast & Furious” vdiq në një aksident me makinë më 30 nëntor dhe u varros gjatë kësaj të diele. Lajmi i vdekjes së tij shkaktoi pikëllim te fansat, miqtë dhe familjarët e tij.

Ndërsa personi i dytë më i votuar është Glee Cory Monteith. Edhe ky i fundit pati një fat tragjik, pasi ai u gjet i vdekur në dhomën e hotelit të tij, pasi kishte marrë një mbidozë heroine .  Ndërsa personi i tretë më i votuar është atleti Oscar Pistorius, ndërsa pas tij vjen Nelson Mandela. Ndërsa e pesta është renditur Margaret Thatcher.

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 11, 2018
Pjesërisht vranët
12°/-1°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 12, 2018
Clear
11°/1°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Chance of Shiu!
11°/4°
Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 11, 2018
Pjesërisht vranët
4°/-3°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 12, 2018
Pjesërisht vranët
5°/-5°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Mostly Cloudy
2°/-3°
Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 11, 2018
Pjesërisht vranët
2°/-8°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 12, 2018
Clear
3°/-8°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Pjesërisht vranët
1°/-5°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214