Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Pas Topallit, thyhen heshtjen Pollo

Pas Topallit, thyhen heshtjen Pollo

0 Komentet 🕔26.06.2013 - 17:09

Menjëherë pas nënkryetares së Partisë Demokratike, znj. Jozefina Topalli, heshtja është thyer edhe nga Genc Pollo.

Genc Pollo duke mos komentuar rreth humbjes, ka falenderuar të gjithë mbështetësit dhe ata që kanë votuar për Partinë Demokratike.

Gjithashtu, në fjalën e tij ai ka falenderuar Kryeministrin në detyrë, njëkohësisht edhe Kryetarin e Partisë Demokratike z.Sali Berisha.

Në shfaqjen e tij në rrjetin social fejsbu (facebook) z.Pollo shkruan: “Zgjedhjet perfunduan, rezultati doli dhe për të do të flasim. Por tani është momenti për të falenderuar me zemer në dorë votuesit, demokratët, strukturat e Partisë Demokratike të Beratit e Shqipërisë për votën e për përkushtimin e tyre gjatë fushatës. Ka qenë një kohë e mrekullueshme komunikimi e perpjekje. Siç kanë qenë keto 8 vjet të qeverisë së PD me kryeministrin Berisha një periudhe e arte për zhvillimin, begatimin e europianizimin e vendit. Është koha për të shikuar së bashku përpara e me koken lart. G. Pollo.”

/Bekim Bici/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 19, 2019
Shiu!
14°/5°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 20, 2019
Chance of Shiu!
13°/2°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Mostly Cloudy
14°/4°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 19, 2019
Bore!
2°/-1°
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on January 20, 2019
Overcast
3°/-1°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Bore!
1°/-3°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 19, 2019
Pjesërisht vranët
4°/-2°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on January 20, 2019
Mostly Cloudy
4°/-2°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Mostly Cloudy
3°/-2°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214