Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Partia Demokratike zhvendoset sot zyrtarisht tek SHQUP

Partia Demokratike zhvendoset sot zyrtarisht tek SHQUP

0 Komentet 🕔22.08.2013 - 11:07

Shtëpia Qëndrore e Ushtrisë kthehet sot në seli të re të Partisë Demokratike. Administrata e selisë blu do zhvendoset gradualisht, por ndërkohë mësohet se ka filluar lëvizja e objekteve dhe lirimi i SHQUP.

SHQUP u shndërrua në selinë e Partisë Demokratike nga një vendim qeverie, i cili u mbajt i fshehtë, por në 15 gusht, ky ndryshim pronësie u firmos dhe nga presidenti Bujar Nishani.

Kjo çështje krijoi një përplasje mes qeverisë Berisha, e cila u akuzua se i dha këtë godinë  PD-së për të ngritur selinë ë e vet  dhe  Forcave të Armatosura, e cila ishte kundra këtij vendimi por edhe qeverisë se re Rama.

/Ariana Saraçi/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Pjesërisht vranët
14°/4°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 22, 2019
Shiu!
12°/6°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Chance of Shiu!
12°/3°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Bore! Showers
1°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 22, 2019
Bore!
1°/-3°
It is forcast to be Ice Pellets at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Ice Pellets
3°/-2°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Overcast
3°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 22, 2019
Bore!
3°/-1°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Chance of Shiu!
4°/-1°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214