Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Parkon automjetin për t’u qetësuar, i grabisin 20 mln lekë

Parkon automjetin për t’u qetësuar, i grabisin 20 mln lekë

0 Komentet 🕔04.06.2013 - 15:47

Ditën e sotme një vjedhje prej 20 milionë lekësh ka ndodhur në aksin Elbasan-Librazhd. Sipas policisë së këtij rrethi drejtuesi i automjetit me targa “DR 8727 E” ka parkuar  kamionin kamionin në anë të rrugës dhe është futur në një bar aty afër për të konsumuar një kafe e njëkohësisht për t’u qetësuar. Por fatkeqësisht 3 persona kanë hyrë me forcë në automjetin e tij dhe kanë marrë shumën prej 20 milionë lekësh të vjetra.

Menjëherë pas kësaj ngjarjeje shoferi i automjetit ka lajmëruar policinë, e cila pas disa orësh arriti të identifikojë dhe të arrestojë dy prej grabitësve dhe shpalli në kërkim një të tretë.

Të  arrestuarit e deritanishëm janë Kledio Muçollari dhe Andi Çibuku, të dy nga qyteti i Durrësit. Ndërsa identiteti i grabitësit të tretë nuk bëhet ende i ditur, ndërkohë që policia po punon për kapjen e tij.

/Erzen Carja/

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se me rezultatet e fundit Kombëtarja jonë e futbollit do të kualifikohet në Euro 2016?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E hënë E martë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on November 19, 2017
Chance of Shiu!
16°/5°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on November 20, 2017
Clear
13°/-1°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 21, 2017
Pjesërisht vranët
13°/3°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on November 19, 2017
Chance of Shiu!
8°/-2°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 20, 2017
Pjesërisht vranët
10°/0°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 21, 2017
Pjesërisht vranët
13°/3°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on November 19, 2017
Mostly Cloudy
11°/2°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 20, 2017
Pjesërisht vranët
7°/-5°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on November 21, 2017
Clear
8°/-3°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr