Pamjet video të marinsit që vrau 12 punonjës në bazën amerikane

0

FBI ka publikuar sëfundmi pamjet nga sulmi i ndodhur disa ditë më parë në bazën e prodhimit të pjesëve ushtarake për marinën amerikane në Uashington DC, nga i cili vdiqën 12 persona dhe u plagosen 8 të tjerë. Në video duket sulmuesi, një 34 vjeçar që kishte qenë më parë punonjës në këtë bazë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here