Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Olsi Beçi hap ekspozitën e fotografisë në International Disability Day

Olsi Beçi hap ekspozitën e fotografisë në International Disability Day

0 Komentet 🕔05.12.2018 - 10:37

Qendra Jonathan hap dyert për të festuar 10-vjetorin e saj. Olsi Beçi si një bashkëpunëtor disavjeçar me këtë qendër, çel  ekspozitën e tij të parë të fotografisë me fëmijët me sindromën Down.

Në ekspozitë fotografi Olsi Beçi kishte përzgjedhur disa nga momentet dhe aktivitetet nga jeta e tyre. Ai tregon se si lindi ideja e tij për të fotografuar këta fëmijë. “Kur njoha këta fëmijë me aftësi të kufizuara dhe jetova momente bashkë me ta, e ndjeva si detyrim shpirtëror për t’i treguar të gjithëve që janë si ne”, shprehet ai.

Gjithashtu ai tregon që ndihet mjaft mirë me punën që ai bën dhe se nëse e dashuron profesionin nuk ëshë aspak e vështirë ta shpalosësh atë në fusha të ndryshme.

 

0eaf56eb-2e54-411e-9cac-a3889fc9e31c

/D.Duraku/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
10°/1°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Mostly Cloudy
11°/-1°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Mostly Cloudy
1°/-8°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-3°/-6°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Pjesërisht vranët
0°/-8°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
0°/-11°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
1°/-6°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Bore! Showers
-2°/-6°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214