Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Një makinë shpërthen mbrëmë në Laprakë

Një makinë shpërthen mbrëmë në Laprakë

0 Komentet 🕔09.09.2013 - 07:44

Mbrëmë në zonën e laprakës shpërtheu një makinëku kabriolet ku  mbetën tre të plagosur,mes tyre dhe një femijë.

Personi që po drejtonte automjetin është plagosur rëndë,ndërsa femija she gruaja janë në gjendje të mirë.

Te plagosurit janë nisur menjëherë drejt spitalit.

Policia mendon se ka qenë një atentat por që ka nisur menjëherë hetimet për këtë ngjarje te rëndë.

/Adisa Sida/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr