Një makinë shpërthen mbrëmë në Laprakë

0

Mbrëmë në zonën e laprakës shpërtheu një makinëku kabriolet ku  mbetën tre të plagosur,mes tyre dhe një femijë.

Personi që po drejtonte automjetin është plagosur rëndë,ndërsa femija she gruaja janë në gjendje të mirë.

Te plagosurit janë nisur menjëherë drejt spitalit.

Policia mendon se ka qenë një atentat por që ka nisur menjëherë hetimet për këtë ngjarje te rëndë.

/Adisa Sida/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here