Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Turqi, hoteli pa pije alkoolike shpallet më i miri në Evropë

Turqi, hoteli pa pije alkoolike shpallet më i miri në Evropë

0 Komentet 🕔09.09.2013 - 08:24

Në Turqi dhe në Evropë “Hoteli më luksi” për vitin 2013  i është dhënë rrjeteve të hoteleve “Angel”, të cilët nuk shërbejnë pije alkoolike. Ky cmim iu dha hoteleve në fjalë gjatë ceremonisë, ku përzgjidhen hotelet që ofrojnë shërbimet më të mira në botë.

Ceremonia u bë në festivalin Oskar të turizmit i cili u mbajt në Antalia të Turqisë, ku morën pjesë përfaqësues mbi 50 rrjete hotelesh luksoze Evropiane.

Gjatë ceromonisë u zgjodhën 15 hotele ,pjesë e një rrjeti  si hotelet që ofrojnë më të mira për vitin 2013 dhe morën cmim vlerësues.

“Hoteli më luksi” në Turqi dhe në Evropë për vitin 2013, i është dhënë rrjetit të hoteleve Angel.

Ky çmim, iu dha hotelit në fjalë gjatë një ceremonie ku përzgjidhen hotelet që ofrojnë shërbimet më të mira në botë, në festivalin Oskar të turizmit, i cili u mbajt në Antalia të Turqisë. Këta hotele kanë të vecantë qe nuk shërbejnë pije alkolike në ambientet e tyre.

/Adisa Sida/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se me rezultatet e fundit Kombëtarja jonë e futbollit do të kualifikohet në Euro 2016?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E hënë E martë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on November 19, 2017
Chance of Shiu!
16°/5°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on November 20, 2017
Clear
13°/-1°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 21, 2017
Pjesërisht vranët
13°/3°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on November 19, 2017
Chance of Shiu!
8°/-2°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 20, 2017
Pjesërisht vranët
10°/0°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 21, 2017
Pjesërisht vranët
13°/3°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on November 19, 2017
Mostly Cloudy
11°/2°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 20, 2017
Pjesërisht vranët
7°/-5°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on November 21, 2017
Clear
8°/-3°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr