Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Nis regjistrimi në universitetet publike

Nis regjistrimi në universitetet publike

0 Komentet 🕔01.10.2014 - 10:53

Duke filluar nga dita e sotme studentët, të cilët janë shpallur fitues në universitetet publike mund tu drejtohen sekretarive mësimore për të bërë regjistrimin për vitin e ri akademik. Njoftohet se afati i fundit i regjistrimeve është data 7 tetor 2014.

Maturantët kanë pasur mundësi që regjistrimin ta kryejnë përmes procedurave online. Gjatë këtij viti akademik do të pranohen rreth 19 mijë student në vit të parë në universitetet publike.

Dokumentacioni i nevojshëm për tu dorëzuar është:

-Mjet identifikimi

-Dy fotografi

-Mandat pagese prej 1600 lekë

Studentët të cilët nuk kryejnë regjistrimin deri në orën 18:00 më datë 7 tetor humbasin të drejtën e studimit dhe vendi i tyre do të përcaktohet në fazën  fundit përmes Formularit A3

/Objektiv.al/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr