New-York, babai hedh djalin 3-vjeçar nga kati 52-të

0

Një ngjarje e rëndë ka tronditur orët e para të mëngjesit New-Yorkun ku një shtetas ukrainas i identifikuar si Dimitiy Kanarikov ka hedhur djalin e tij nga kati i 52-të i një ndërtese banimi në Menhetwn.

Burimet policore bëjnë me dije se 35 vjeçari është hedhur nga po i njëjti kat i ndërtesës pasi hodhi të birin.

Gjithashtu autoritet bëjnë me dije se Kanarikov ishte i involuar në një mospajtim me gruan e tij të ndarë e cila ishte nëna e 3 vjeçarit.  Zyrtarët thanë se nëna kishte të drejtë të kujdestarisë ndaj djalit dhe supozohet se Kanarikov është dashur ta dorëzoj të birin te nëna e saj në selinë e policisë, të dielën pasdite.

\Muzafere Dema\

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here